Przejdź do treści

Reumatologia Rehabilitacja Medycyna estetyczna Pszczyna

Zapisz się w recepcji Śląskiego Centrum Tenisa: tel. 781 160 170 | tel. 32 210 11 61 lub tel. 605 056 324

Aktualności

Dlaczego Jesienią terapia INDIBA jest idealnym rozwiązaniem?

Okres jesienno-zimowy to czas, w którym, ze względu na znaczny spadek odporności organizmu, narażeni jesteśmy na wiele czynników chorobotwórczych, urazów lub wzmożonej aktywności schorzeń przewlekłych. Zapobiegając problemom zdrowotnym, powinniśmy wybierać takie rozwiązania, które w sposób naturalny i bezpieczny poprawią naszą kondycję i uruchomią procesy regeneracyjne.

Dzięki terapii z zastosowaniem tej metody otrzymujemy możliwość ingerencji w tkanki już na poziomie komórkowym. Przyczynia się to do odnowy biologicznej w przypadku posiadania wielu schorzeń reumatologicznych takich jak przewlekłe zespoły bólowe stawów i kręgosłupa, złamania, uszkodzenia, ostre przeciążenia stawów i kręgosłupa lub zapalenia stawów.

Ponadto zastosowanie terapii INDIBA pozwala nam osiągnąć spektakularne efekty w fizjoestetyce, przygotowując tym samym naszą skórę i ciało na okres wzmożonego wysiłku i niskich temperatur. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu fal radiowych o stałej częstotliwości 448 kHz metoda ta wyróżnia się na tle pozostałych terapii falami radiowymi. Nie niszcząc struktury białkowej oraz nie skracając długości włókien kolagenowych, jest ona całkowicie bezpieczna i bezbolesna, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Terapia ,,INDIBA” to odpowiednie rozwiązanie dla osób o słabej kondycji skóry, chcących znacznie poprawić jej nawilżenie oraz zwiększyć elastyczność tkanki. Dodatkowo zastosowanie tej metody pozwala na szybką redukcję tkanki tłuszczowej, redukcję cellulitu oraz poprawę jędrności ciała, co dla wielu Pacjentów (kobiet i meężczyzn) stanowi istotny aspekt przed okresem świąteczno-noworocznym. Która z nas nie marzy o perfekcyjnej sylwetce i skórze na nowy rok? Aby w pełni cieszyć się możliwościami jakie daje nam zastosowanie technologii INDIBA activ swoją terapię zacznij już dziś, a trwałe i spektakularne efekty wspólnie osiągniemy po w pełni ukończonej serii zabiegów terapeutycznych.

Call Now Button