Przejdź do treści

Reumatologia Rehabilitacja Medycyna estetyczna Pszczyna

Zapisz się w recepcji Śląskiego Centrum Tenisa: tel. 781 160 170 | tel. 32 210 11 61 lub tel. 605 056 324

O nas

dr Beata Matyszkiewicz
tel. 608 320 431

Specjalista reumatologii, balneologii i medycyny fizykalnej. Lekarz chorób wewnętrznych i medycyny chińskiej.

mgr Kamila Zembala
tel. 661 323 473

Trener personalny, instruktor fitness, technik masażysta. Z zawodu nauczyciel wychowania fizycznego, pedagog, anglista.

Roksana Kucz
tel. 607 310 886

 

mgr Tomasz Bałuch
tel. 513 754 942

Rehabilitacja i regeneracja

RevitaClinic to nowoczesna klinika znajdująca się na terenie Śląskiego Centrum Tenisowego w Pszczynie. Powstała z myślą o wszystkich tych Pacjentach, którzy cenią sobie standard i efektywność.

Zajmujemy się Pacjentami w sposób holistyczny, koncentrując się na wszystkich aspektach ciała człowieka. Świadczymy usługi w postaci: konsultacji diagnostycznych z zakresu zespołów bólowych narządu ruchu i jego dysfunkcji, czyli reumatologii i rehabilitacji oraz zabiegów: masaży przy wykorzystaniu INDIBA i tradycyjnych. Dzięki opatentowaniu jednej z najnowocześniejszych technologii ,,INDIBA” posiadamy możliwość wykorzystania jej w medycynie estetycznej, pozwalając tym samym osiągnąć zdumiewające efekty.

Naszymi Pacjentami są:

  • osoby, które uprawiają sport zawodowo i amatorsko,
  • osoby z problemami narządu ruchu,
  • osoby, które chcą poprawić wydajność swojego organizmu poprzez działania profilaktyczne skierowane na odnowę narządu ruchu,
  • osoby, które w sposób naturalny chcą pobudzić organizm i skórę do odnowy.

Medycyna holistyczna, zwana również medycyną integracyjną to coraz częściej stosowana przez specjalistów forma postrzegania chorób człowieka.

W podejściu holistycznym ciało, umysł i dusza stanowią jedność.  Zamiast skupiać się na symptomach i objawach choroby, lecząc tym samym tylko powierzchowny ból i dyskomfort, medycyna holistyczna stara się dotrzeć do jej przyczyny, eliminując problem.

W RevitaClinic każdy Pacjent jest traktowany indywidualnie. Dzięki zaawansowanej technologii i wykwalifikowanej kadrze, już od pierwszej wizyty konsultacyjnej możemy w pełni zaangażować się w leczenie wszystkich schorzeń Pacjentów, docierając do ich przyczyn i stopniowo je likwidując lub prowadząc działania profilaktyczne.

Wykorzystywana przez nas opatentowana technologia INDIBA, to przełomowa i potwierdzona wieloma badaniami klinicznymi metoda regeneracji tkanek. Dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu fali radiowych gwarantuje ona trwałe i szybkie efekty poprzez samoczynną biostymulację, poprawę ukrwienia lub drenaż żylno-limfatyczny. Ta spektakularna metoda wykorzystywana przez naszych specjalistów daje nam możliwość osiągnięcia efektów przypuszczalnie niemożliwych, eliminując tym samym wiele źródeł schorzeń.

Terapia z wykorzystaniem technologii ,,INDIBA” znajduje swoje zastosowanie zarówno w rehabilitacji jak i medycynie estetycznej. Ta niezwykle skuteczna, nieinwazyjna i bezpieczna metoda, w połączeniu z pracą naszych specjalistów pozwala na zredukowanie objawów schorzenia lub całkowitego wyzbycia się ich. Metoda ta, podążając myślą przewodnią medycyny holistycznej, to terapia opierająca się na pełnej zgodzie z naturalną fizjologią człowieka. Dzięki odpowiedniemu natężeniu fali radiowych w ostrych i przewlekłych uszkodzeniach układu ruchu przyspiesza powrót do sprawności poprzez stymulację do odnowy tkanek już na poziomie komórkowym. Ponadto bardzo chętnie wykorzystywana jest w medycynie estetycznej, umożliwiając redukcję blizn, bruzd lub zmarszczek właśnie dzięki oddziaływaniu fal na żywotność tkanek.

Pacjenci wybierają nas bo:

  • nasze terapie w sposób naturalny i bezpieczny wpływają na poprawę zdrowia, wyglądu, a tym samym jakości życia,
  • mamy wyszkoloną, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje, przyjazną kadrę medyczną,
  • każdy Pacjent traktowany jest indywidulanie, poświęcamy mu tyle czasu, ile trzeba,
  • sprzęt, którym dysponujemy jest jednym z najnowocześniejszych na rynku, a jego parametry w znacznym stopniu przewyższają standardowo funkcjonujące podobne urządzenia,
  • praca to nasza pasja.

Pacjenci nas lubią i nas polecają!

Call Now Button