Przejdź do treści

Reumatologia Rehabilitacja Medycyna estetyczna Pszczyna

Zapisz się w recepcji Śląskiego Centrum Tenisa: tel. 781 160 170 | tel. 32 210 11 61 lub tel. 605 056 324

Aktualności

Przełomowe rozwiązanie na wypadające włosy

Każdy z nas chciałby cieszyć się bujną fryzurą, zadbanymi włosami wyglądającymi jak po świeżej wizycie u fryzjera. Niestety okres jesienny to czas, podczas którego w dużym stopniu narażeni jesteśmy na znaczny spadek odporności organizmu oraz jego osłabienie.

Ponadto, coraz częściej mamy do czynienia z Pacjentami borykającymi się z wieloma przypadłościami skóry głowy i włosów, takich jak łysienie androgenne lub łysienie plackowate, nasilające się pod koniec roku.

Z pomocą przychodzi wówczas opatentowana i stosowana przez naszych specjalistów terapia z zastosowaniem technologii INDIBA. Metoda ta bazuje na wykorzystaniu fal radiowych o odpowiedniej częstotliwości. Pozwala to na całkowicie bezpieczną i bezbolesną ingerencję w regenerację i odnowę tkanek na poziomie komórkowym, pozwalając na znaczną poprawie ukrwienia i odżywienia skóry głowy, tworząc tym samym możliwość stymulacji porostu włosów oraz przeciwdziałając ich wypadaniu.

Efekty widoczne są już po kilku początkowych zabiegach, jednak wymagana długość terapii i ilość serii określana jest przez lekarza lub terapeutę indywidualnie dla każdego pacjenta w celu otrzymania jak najlepszych efektów.

Metoda ta jest całkowicie bezpieczna i bezbolesna, dlatego też skierowana jest do każdego: kobiet, mężczyzn, osób w podeszłym wieku a nawet dzieci. Zapraszamy do konsultacji w celu sprecyzowania problematyki schorzenia oraz dopasowania odpowiedniej terapii dającej jak najlepsze efekty.

Call Now Button